مهم ترین خصوصیت جشنواره لقمان حکیم، نقش‌آفرینی و هم‌افزایی جریان‌های غیرسازمانی طلاب و مبلغین حوزوی در عرصه تبلیغ و ایفای نقش موثر در تبیین و ترویج گفتمان اسلام ناب محمدی (ص)، می‌باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امیربیان به نقل از خبرنگار دبیرخانه جشنواره لقمان حکیم، حجت الاسلام جنتی، دبیر اجرایی جشنواره لقمان حکیم اظهار داشت: مهم ترین خصوصیت جشنواره لقمان حکیم، نقش‌آفرینی و هم‌افزایی جریان‌های غیرسازمانی طلاب و مبلغین حوزوی در عرصه تبلیغ و ایفای نقش موثر در تبیین و ترویج گفتمان اسلام ناب محمدی (ص)، می‌باشد.

وی گفت: برای آثار ارسالی چهار قالب؛ ایده‌های سخنرانی، سوژه‌های سخن، سخنرانی کامل و سخنرانی چندرسانه‌ای در نظر گرفته شده است‌.

وی افزود: جشنواره لقمان حکیم با موضوع آزاد تبلیغی برگزار می‌شود اما شورای سیاست گذاری این جشنواره چند محور از بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان محورهای پیشنهادی این جشنواره معرفی کرده‌اند.

جنتی، درباره نشست‌های پیرامون جشنواره گفت: با توجه به سیاست اصلی این جشنواره مبنی بر فعال کردن بدنه مردمی طلاب در تولید آثار تبلیغی، نشست‌های متعددی با اقشار و گروه‌های مختلف تبلیغی پیرامون

چگونگی ارتقاء کیفی و کمی منبر و تبلیغ برگزار خواهد شد.

همچنین افزود: تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب به عنوان شواری سیاستگذاری و موسسه تخصصی خطابه امیربیان به عنوان دبیرخانه جشنواره، با حمایت مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی این جشنواره را برگزار می‌نمایند.

دبیر جشنواره تبلیغی لقمان حکیم، ۱۵ مرداد ۹۸ را آخرین مهلت برای ثبت نام الکترونیکی و ارسال آثار اعلام کرد.

سامانه پیامکی ثبت نام: ۱۰۰۰۱۱۲۲۱۱۲۲

تلفن دبیرخانه: ۳۷۸۳۴۴۷۱ – ۰۲۵

انتهای پیام/

  • نویسنده : احمد رجبی نژاد