نماینده ولی‌فقیه در لرستان در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام علی ابراهمی، مدیر مؤسسه تخصصی خطابه امیربیان لرستان را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امیربیان، در پیام تسلیت آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‎آباد به‌مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام ابراهیمی آمده است: «درگذشت روحانی وارسته حجت‌الاسلام علی ابراهیمی، مدیر مؤسسه امیر بیان لرستان موجب تاثر و تالم گردید.

ایشان به‌عنوان یک طلبه بسیجی مخلص و سرباز ولایت همواره در امر آموزش و تبلیغ معارف اسلامی و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت از هیچ کوششی دریغ ننمودند و الگوی شایسته برای جوانان مؤمن انقلابی بودند.

اینجانب ضایعه درگذشت این عالم دینی را به پیشگاه حضرت ولیعصر(علیه السلام)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، حوزه‌های علمیه، دوستان، نزدیکان و خانواده محترم این مرحوم تسلیت گفته از خداوند متعال علو درجات برای ایشان و صبر و اجر جمیل برای همگان مسئلت دارم».

پیکر مرحوم حجت‌الاسلام علی ابراهیمی استاد حوزه و مدیر موسسه فن خطابه امیر بیان استان لرستان، عصر جمعه بر روی دستان روحانیون، طلاب و مردم ولایی، در شهرستان نورآباد دلفان تشییع و در زادگاهش روستای حسن‌آباد میربگ این شهرستان به خاک سپرده شد.

یادآور می‌‏شود، مدیر مؤسسه تخصصی خطابه امیر بیان شعبه استان لرستان، بیست و سوم اسفندماه جاری بر اثر سانحه رانندگی در محور اراک ـ قم درگذشت.
پنجمین شعبه استانی مؤسسه تخصصی خطابه امیر بیان در استان لرستان، آبان‌ماه سال نود و چهار فعالیت خود را با مدیریت مرحوم حجت‌الاسلام علی ابراهیمی آغاز کرد و در این سال‌ها با برگزاری دوره‌های آموزشی فن خطابه برای طلاب و مبلغان، منشأ اثر بوده است.
حجت‌الاسلام علی ابراهیمی اصالتاً اهل نورآباد استان لرستان است و به‌عنوان استاد حوزه در تربیت طلاب تلاش کرد و پس از معرفی به‌عنوان مدیریت مؤسسه خطابه امیر بیان استان لرستان، در پرورش طلاب و مبلغان سخنور و راوی رسالت تبلیغی خود را انجام داد.
مرحوم حجت‌الاسلام علی ابراهیمی خادم اهل‌ بیت(ع) و شهدا در موکب‌های اربعین حسینی و مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس نیز رسالت حوزوی و تبلیغی خود را برای اشاعه فرهنگ اهل‌ بیت(ع) و سیره شهدا انجام داد‌.