پیام حجت الاسلام والمسلمین کلاته مدیر مؤسسه امیربیان پیرامون انتصاب حجت الاسلام والمسلمین عزت زمانی به عنوان مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امیربیان؛ حجت الاسلام والمسلمین کلاته مدیر موسسه امیربیان پیرامون معارفه حضرت حجت الاسلام و المسلمین عزت زمانی بعنوان مدیر کل تبلیغات اسلامی قم بیان داشت:

خداوند در آیه ۵۴ سوره روم می فرماید:

اللَّهُ الَّذِی خَلَقَکُمْ مِنْ ضَعْفٍ ثُمَّ جَعَلَ مِنْ بَعْدِ ضَعْفٍ قُوَّهً ثُمَّ جَعَلَ مِنْ بَعْدِ قُوَّهٍ ضَعْفاً وَ شَیْبَهً یَخْلُقُ ما یَشاءُ وَ هُوَ الْعَلِیمُ الْقَدِیرُ

خداست که شما را از ناتوانى آفرید، سپس بعد از ناتوانى، قوّتى بخشید، آنگاه بعد از توانایى و قوّت، ضعف و پیرى قرار داد؛ او هر چه بخواهد مى‌آفریند، و اوست داناى توانا.

دوران جوانی یکی از بزرگترین موهبت های الهی بوده است که خداوند متعال با بخشش نعمت سلامتی و قدرت به فرزندان آدم، ایشان را هم برای عبادت و هم برای خدمت مستعد گردانیده است.

مدیر مؤسسه امیربیان افزود: خداوند متعال در کنار قوت جوانی بزرگانی را به عنوان الگو و راهنما قرار داده که اگر آنها توأمان هم شوند، موفقیت در تمامی امور حاصل می گردد ان‌شاءالله.

او نیز گفت: خدا را شاکریم، با عنایت رهبر حکیم و فرزانه ی انقلاب امام خامنه ای عزیز (حفظه الله) در این برهه از زمان که نیاز به مدیران جوان جهادی و انقلابی می باشد، شاهد آن هستیم که در عرصه‌های کلان کشور مدیرانی منصوب میشوند که ویژگی های مذکور را دارا بوده اند.

امروز شاهد آن بودیم یکی دیگر از جوانان جهادی و انقلابی حضرت حجت الاسلام و المسلمین رضا عزت زمانی که دارای سابقه‌ی درخشان در عرصه های مختلف بوده اند به عنوان مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قم معرفی شدند.

ضمن عرض تبریک به این بزرگوار و آرزوی موفقیت برایشان، بعنوان یکی از خدمتگذاران موسسه امیربیان اعلام می‌دارم همانگونه که این عزیز از دلسوزان موسسه بوده و همواره همراه و در کنارمان بودند با تمام توان و در حد امکان ایشان را در راستای پیشبرد اهداف انقلابی سازمان تبلیغات اسلامی یاری خواهیم نمود.

در پایان ضمن تشکر از جناب حجت الاسلام والمسلمین قمی ریاست آن سازمان به جهت این انتصاب کمال تشکر را داشته و به جناب حجت‌الاسلام اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی سابق خدا قوت عرض کرده و در هر مقام و جایگاهی که مشغول می‌شوند موفق باشند.

  • نویسنده : احمد رجبی نژاد