مراسم افتتاحیه دهمین دوره آموزشی روش سخنرانی دینی امروز مورخ یک شنبه 20 آبان ماه، در سالن همایش های مدرسه دارالشفاء برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امیر بیان، مراسم افتتاحیه دهمین دوره آموزشی روش سخنرانی دینی امروز مورخ یک شنبه ۲۰ آبان ماه، در سالن همایش های مدرسه دارالشفاء با سخنرانی مدیریت مؤسسه امیربیان، حجت الاسلام والمسلمین کلاته برگزار گردید.

ایشان، در رابطه مؤسسه امیربیان و برنامه های آن و اهداف این مؤسسه ایراد سخن کردند.

او گفت:  مؤسسه امیر بیان از سال ۱۳۸۸ تا کنون طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با ضابطه‌مند کردن سخنرانی دینی در این عرصه قدم برداشته و مطالب علمی زیادی را حول محور روش سخنرانی دینی تدوین نموده و این مهم انجام نپذیرفت مگر با تلاش شبانه روزی و روحیه جهادی امیر بیانی ها.

مدیر این مؤسسه در ادامه گفت: الحمدلله امیر بیان در حال حاضر در شش استان: قم ،تهران،  اصفهان، یزد، فارس و لرستان در حال فعالیت می باشد و امسال به امید خداوند شعبه جدید امیر بیان نیز در استان خراسان افتتاح خواهد شد.

او همچنین بیان داشت: مؤسسه امیر بیان یک مؤسسه آموزشی صرف نیست بلکه مؤسسه ای جهادی، انقلابی و ولایی است و به همین علت به هیچ جایی متصل نبوده و به لطف خداوند به اهداف خود رسیده است.

  • نویسنده : احمد رجبی نژاد