صفحه اصلی / شعب / اصفهان / اخبار اصفهان / بازدید معاونت امور شعب از شعبه‌ی امیر بیان در اصفهان

بازدید معاونت امور شعب از شعبه‌ی امیر بیان در اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین قدیری معاونت امور شعب موسسه تخصصی خطابه امیر بیان در اولین سفر استانی خود، روز پنجشنبه مورخ دوم بهمن‌ماه ۹۳ از شعبه استانی امیر بیان در اصفهان بازدید کرد. در این سفر حجت الاسلام عرب‌شیبانی “مدیر پژوهش”، حجت السلام گلریز”اداره پشتیبانی”،  حجت السلام رمضانی”اداره فرهنگی سیاسی”، حجت الاسلام قدیری را همراهی کردند. از جمله برنامه‌های انجام گرفته در این سفر کاری می‌توان به برگزاری جلسه‌ای مشترک با حضور معاونت امور شعب و مدیریت شعبه اصفهان اشاره کرد. در این جلسه حجت الاسلام حقیقت مدیریت امیربیان شعبه اصفهان به ارائه گزارشی از فعالیت‌های موسسه طی ماه‌های اخیر ارائه کرده و در ادامه حجت السالام قدیری بعد از بیان حدیثی از امیر المومنین علیه السلام پیرامون ضرورت کار و تلاش و استقامت در مدیریت جهادی، و توجه داشتن به وسوسه‌های شیطان در مسیر، به تشریح ساختار جدید موسسه پرداختند.

بعد از پایان جلسه مدیران، تک تک معاونین و مدیران ادارات شعبه امیربیان اصفهان به صورت کمسیون تخصصی وارد جلسه شده و توسط مدیران ادارات امور شعب نسبت به شرح وظایف و برنامه ها توجیه گردیدند. در ادامه‌ معاونین شعبه اصفهان گزارشی از روند فعالیت و اقدامات صورت گرفته از ابتدای تاسیس شعبه‌ی امیربیان در اصفهان تاکنون را ارائه کردند.

در پایان حجت السلام قدیری روند کلی شعبه اصفهان را مثبت ارزیابی کرده و از زحمات مدیر شعبه و معاونین قدردانی و تشکر بعمل آوردند.

همچنین معاون و مدیران شعب در ادامه ی این سفر کاری با حضور در گلزار شهدای اصفهان، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نموده و از آنان برای موفقیت در ادامه مسیر طلب یاری و استعانت کردند.

درباره bayantest313

این مطالب را نیز ببینید!

همایش فجر فاطمی شعبه استان اصفهان به روایت تصویر

همایش بزرگ فجر فاطمی در روز یکشنبه، ۸ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰ با توسل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *