صفحه اصلی / اخبار برگزیده / پنجمین شعبه موسسه تخصصی امیربیان در یزد افتتاح شد

پنجمین شعبه موسسه تخصصی امیربیان در یزد افتتاح شد

پنجمین شعبه از موسسه تخصصی خطابه امیر بیان، همزمان با ایام الله دهه فجر با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد کاظم مدرسی، نایب رئیس شورای حوزه علمیه یزد و حجت الاسلام والمسلمین سامان هادی پور، مدیر موسسه امیر بیان، در حسینیه خرمشاه یزد افتتاح شد.

حجت الاسلام والمسلمین جنتی مدیر موسسه امیر بیان یزد نیز در این مراسم گزارشی از برنامه های موسسه ارائه داد.

حجت الاسلام والمسلمین جنتی با اشاره به اینکه دوره های آموزشی این موسسه دو ساله و ویژه طلاب خواهر و برادر  است افزود: موسسه امیر بیان با بررسی محتوایی قرآن، نهج البلاغه، روایات اهل بیت ،علوم روز و سخن بزرگان آخرین شیوه های سخنرانی را به طلاب آموزش می دهد.

ایشان افزودند: با راه اندازی این موسسه زمینه فرا گیری مبانی و اصول حرفه ای سخنرانی طلاب حوزه علمیه در یزد فراهم می شود.

وی گفت:این موسسه با مرکزیت استان قم تاکنون توانسته شعبه هایی را در استان های اصفهان، تهران ، شیراز و لرستان راه اندازی کند.

حجت الاسلام والمسلمین مدرسی از استادان حوزه علمیه یزد نیز در مراسم افتتاحیه این موسسه با اشاره به جایگاه روحانیت در هدایت جامعه گفت:روحانیان می توانند با افزایش توان علمی و مهارتی خود مطابق نیاز مردم این  جایگاه را حفظ کنند.

وی با اشاره به نیاز طلاب به آموزش مهارت های سخنرانی افزود: دوره های آموزشی موسسه خطابه امیر بیان به طلاب کمک می کند تا نطق آنها علمی ، دقیق و کارشناسانه ، جذاب و همراه با مخاطب شناسی  دقیق ارائه شود.

 

 

درباره bayantest313

این مطالب را نیز ببینید!

آمریکا می خواهد کدخداگری در ایران تبدیل به ارزش شود / دکتر سجادی در همایش فجر فاطمی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه امیر بیان، دکتر داریوش سجادی کارشناس سیاسی مقیم آمریکا، …

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *