صفحه اصلی / مدیریت / اداره امور شعب / اخبار اداره امور شعب / سومین جلسه شورای مدیران معاونت امور شعب

سومین جلسه شورای مدیران معاونت امور شعب

سومین جلسه شورای مدیران معاونت امور شعب روز دوشنبه مورخ ۱۳ بهمن‌ماه ۹۳ همزمان با ایام یوم الله دهه فجر و با حضور معاون و مدیران امور شعب در موسسه امیر بیان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام قدیری با بیان آیات ۹۵ و ۹۶ سوره مبارکه نساء که در باب جهاد نازل شده، به بیان نکاتی پیرامون جهاد و جایگاه مجاهدان فی سبیل الله در عرصه جنگ نرم پرداخته و خاطرنشان کردند: اگر مجاهدان امیر بیان با اخلاص در این عرصه قدم بردارند، در اوج قله‌ی اسلام قرار می گیرند، چرا که امام باقر علیه السلام به سلیمان بن خالد فرمود: آیا تو را با اصل و ریشه، فرع و قله‌ی اسلام آشنا کنم؟ سلیمان عرض کرد: بله یابن رسول الله. حضرت فرمودند: اصل و ریشه‌ی اسلام نماز است، فرع آن زکات و قله پر اوجش جهاد. (بحارالانوار جلد ۶۵ صفحه ۳۳۰)

حجت الاسلام قدیری معاونت امور شعب موسسه تخصصی خطابه امیر بیان وجه تفاوت اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی را مساله جهاد دانسته و بیان کردند: اسلامی که جهاد در آن جایگاهی نداشته باشد، می‌تواند با کفر در یک سنگر قرار بگیرد، همچون عربستان که سال‌هاست همسنگر آمریکای جنایتکار قرار دارد.

در ادامه‌ی این جلسه که نزدیک دو ساعت به طول انجامید، مدیران معاونت امور شعب ضمن ارائه برنامه‌ها و طرح‌های خود، به تبادل نظر پیرامون چشم انداز موسسه پرداختند.

از جمله برنامه‌های مصوبه در این جلسه می‌توان به بازدید معاون و مدیران امور شعب از امیر بیان شعبه تهران و حضور در جلسه‌ی شورای معاونت این مجموعه در روز چهارشنبه مورخ ۱۵ بهمن‌ماه ۹۳ اشاره کرد.

درباره bayantest313

این مطالب را نیز ببینید!

پنجمین شعبه موسسه تخصصی امیربیان در یزد افتتاح شد

پنجمین شعبه از موسسه تخصصی خطابه امیر بیان، همزمان با ایام الله دهه فجر با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *